İSAY2 Galeri

İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen ve TRT Ana Haber Sunucusu Zafer Kiraz’ın konuşmacı olarak katıldığı “İletişime Dair Herşey” adlı eğitim semineri gerçekleştirildi.

İl Özel İdaresinin çalışanlarına dönük eğitim ve iletişim seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen “İletişime Dair Herşey” adlı eğitim semineri yoğun katılımla yapıldı.

İl Genel Meclisi Salonunda yapılan seminere İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Cemil Yatkın ve Ali Şiş, Birim Müdürleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ile kurum çalışanları katıldı.

Uzun yıllar TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcılığı ve Ana Haber Sunuculuğu yapan Zafer Kiraz’ın eğitmen olarak katıldığı seminer iletişim teknikleri ve protokol kuralları olarak iki bölüm halinde gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında bir değerlendirme yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Cemil Yatkın, kurumsal kapasitenin geliştirilmesi adına düzenli olarak eğitim seminerleri gerçekleştirdiklerini kaydederek, Dil Bayramına denk gelen bir zaman diliminde Türkçeyi güzel kullanan bir eğitmen olarak Zafer Kiraz’ı ağırlamaktan mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Zafer Kiraz da seminerde iletişim tekniklerinin doğru kullanılması, bu alandaki yanlışların önlenmesi, daha doğru bir iletişim planlaması, protokol kuralları ve Türkçe’nin iyi telaffuzu gibi konular hakkında eğitim verdi.